nenávratné granty, bankové úvery, dotácie
Výhoda podania žiadosti prostredníctvom EEC

Výhody podania žiadosti prostredníctvom RBD

Výhody podania žiadosti prostredníctvom RBD

REFUNDAČNÝ PROGRAM
do výšky až 50%

ZNÍŽENIE NÁKLADOV
minimálne o 15%

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT
zdarma = 0 €

VYPRACOVANIE PONÚK
zdarma = 0 €

BONUS PLUS
zdarma = 0 €

Často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na Vaše najčastejšie otázky

V prípade, že Vás zaujíma ešte viac, kontaktujte nás!

Klientská zóna

Prihlasovací formulár pre prihlásenie do klientskej zóny

Refundačný program do výšky 50%

V prípade využitia našich profesionálnych služieb Vám spätne refundujeme cenu projektu obnovy bytového domu. Táto ponuka platí len v prípade financovania obnovy prostredníctvom komerčných bánk a nenávratného grantu SLOVSEFF. V prípade, že projekt ešte nemáte, radi Vám ponúkneme nami overených a šikovných projektantov za rozumnú cenu. Napíšte nám mail, poradíme Vám.

Zníženie nákladov minimálne o 15%

Optimalizáciou a vhodným výberom toho správneho financovania obnovy domu ušetríte skutočne veľa. Výber však nie je jednoduchý. Na trhu je množstvo ponúk s garanciou tej "najvýhodnejšej" ponuky. Práve tu však platí staré známe porekadlo: "Nie je všetko zlato, čo sa blyští". Rôzne skryté poplatky, alebo iné polopravdy, Vás môžu dostať na míle ďaleko od výhodnej ponuky. Pomôžeme Vám zorientovať sa v tejto džungli ponúk, podáme Vám pomocnú ruku a pomenujeme veci tak, aké v skutočnosti sú. Vy sami si vyberiete tú najvhodnejšiu formu financovania, čím ušetríte reálne min 15% a viac percent. Sledujeme denne ponuky všetkých bánk či štátnych programov a naše skúsenosti Vám radi poskytneme.

Energetický certifikát

Energetická certifikácia budov je jednou zo základných požiadaviek smernice č. 2002/91/ES Európskeho parlamentu o Energetickej hospodárnosti budov, ktorú Slovenská republika prevzala do svojho právneho systému zákonom č. 555/2005 Z. z. o Energetickej hospodárnosti budov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Zákon ukladá od 1.januára 2008 povinnosť Energetickej certifikácie budov.

Vypracujeme Vám energetický certifikát pre Váš bytový dom celkom zdarma. Táto mimoriadne výhodná ponuka platí v prípade financovania obnovy prostredníctvom programu SLOVSEFF.

Vypracovanie ponúk

Máte projekt a potrebujete ponuky od stavebných firiem? Oslovíme za Vás stavebné spoločnosti, ktoré máme overené dlhoročnými skúsenosťami. Poskytneme Vám kvalitne vypracované ponuky od zodpovedných firiem. Dodáme Vám ich referencie, či kontakty priamo na predsedov, kde daná firma realizovala obnovu domu. Sami si tak budete môcť overiť skutočnú zručnosť zúčastnených firiem. Táto bezplatná ponuka platí v prípade financovania obnovy prostredníctvom komerčných bánk alebo programu SLOVSEFF.

BONUS PLUS

Ak sa rozhodnete pre financovanie obnovy Vášho bytového domu prostredníctvom komerčnej banky alebo programu SLOVSEFF obdržíte od nás kartu BONUS PLUS. Táto karta má svoje ID číslo, ktoré korešponduje s číslom Vašej zákazky a je použiteľná po ukončení realizácie. Po splnení výhod voči držiteľovi karta BONUS PLUS automaticky zaniká. Držiteľ si môže vybrať z nasledujúcej ponuky:

  • osadenie lavičiek pri vchodoch bytového domu
  • výmena poštových schránok v každom vchode, staré za nové
  • nové rohože pred všetky bytové dvere v celom dome
  • nové menovky na všetky bytové dvere podľa mien obyvateľov
  • iné podľa Vášho želania