nenávratné granty, bankové úvery, dotácie
Výhoda podania žiadosti prostredníctvom EEC

Využite 15% nenávratný grant

Výhody podania žiadosti prostredníctvom RBD

REFUNDAČNÝ PROGRAM
do výšky až 50%

ZNÍŽENIE NÁKLADOV
minimálne o 15%

ENERGETICKÝ CERTIFIKÁT
zdarma = 0 €

VYPRACOVANIE PONÚK
zdarma = 0 €

BONUS PLUS
zdarma = 0 €

Často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na Vaše najčastejšie otázky

V prípade, že Vás zaujíma ešte viac, kontaktujte nás!

Klientská zóna

Prihlasovací formulár pre prihlásenie do klientskej zóny

rbd.sk

O programe

Naša úspešnosť pri tomto programe činí 100%, čo robí tento program skutočne najžiadanejším z našej ponuky. Navyše práve k tomuto programu sa viažu mnohé výhody, ktoré aktuálne poskytujeme svojím klientom pri podaní žiadosti o tento 15% nenávratný grant prostredníctvom Revitalizácia bytových domov s.r.o. (RBD). Práve tento program odporúčame namiesto programu ŠFRB kde % úspešného schválenia je minimálne a administratívne úkony až priveľmi komplikované. Čo sa týka množstva potrebných podkladov pre program SLOVSEFF, všetko vybavíme za Vás. Odmena našej spoločnosti prináleží len v prípade schválenia Vašej žiadosti. V opačnom prípade nám neplatíte celkom nič.

Program SLOVSEFF podporuje investície zamerané na zníženie spotreby energie v bytovom sektore. Program bol zriadený v roku 2007 Európskou úniou a EBRD (Európska banka pre obnovu a rozvoj) spolu s Ministerstvom hospodárstva SR. Súčasťou programu je nenávratný grant vo výške 15 % zo sumy úveru. O získanie grantu sa môžu uchádzať spoločenstvá vlastníkov bytov, bytové družstvá a bytové podniky. Úspešní žiadatelia dostanú po ukončení projektu v oblasti energetickej efektívnosti a bytovom sektore grant 15 % z čerpanej výšky úveru použitého na realizáciu projektu.

Prvým desiatim klientom, ktorí podajú svoju žiadosť o nenávratný grant SLOVSEFF prostredníctvom našej spoločnosti Revitalizácia bytových domov s.r.o. (RBD) poskytneme kompletný servis celkom zdarma ako aj ďalšie zaujímavé výhody.

Príklad na 15% nenávratný grant

Rekonštrukcia bytového domu v hodnote 500.000 EUR

· Zateplenie obvodového plášťa265.000 EUR x 15%= 39.750 EUR
· Zateplenie a obnova strechy120.000 EUR x 15%= 18.000 EUR
· Výmena okien a dverí na bytových a spol. priestoroch115.000 EUR x 15%= 17.250 EUR

15% nenávratný grant pripísaný na účet bytového domu po kolaudáciiSpolu Grant= 75.000 EUR

Finančné prostriedky vrátené na účet bytového domu sú neviazané!

Naším klientom odporúčame tieto finančné prostriedky použiť na predčasné splatenie úveru. Banky toto umožňujú bez akýchkoľvek sankcií.

SLOVSEFF